ACS Elektroautomasjon AS

Bedriftsvegen 32
4353 Klepp Stasjon
Tlf: 488 88 000
Epost: post@acs.as

Org.nr.: 924 490 837

Åpningstider

Mandag – Fredag 0700-1500

ACS Sør AS

Stamsøyveien 18
4580 Lyngdal
Tlf: 930 61 651
Epost: post@acssor.as

Org.nr.: 927 544 180

Åpningstider

Mandag – Fredag 0700-1500

Kjell Åreskjold
Daglig Leder/Servicetekniker
Tlf: 91 35 46 55
kjell@acs.as

Roger Vølstad
Arbeids leder/Servicetekniker
Tlf: 90 62 53 31
roger@acs.as

Harald Taksdal
Installatør/Ingeniør
Tlf: 94 01 15 79
harald@acs.as

Tone Heskja
Kontor/administrasjon
Tlf: 92 43 11 88
tone@acs.as

Leif Arild Hansen
Servicetekniker
Tlf: 40 40 63 62
leif.arild@acs.as

Vegard Lunde
Lærling
Tlf: 95 24 50 50
vegard@acs.as

Bjarne Ånestad Kleppe
Ingeniør Automasjon
Tlf: 95 09 19 13
bjarne@acs.as

Bjørn Erik Hole Kvia
Ingeniør automasjon
Tlf: 91 16 77 44
bjorn.erik@acs.as

Stian Vølstad
Ingeniør Automasjon
Tlf: 45 45 93 77
stian@acs.as

Andre Austtun Asheim
Servicetekniker/CNC
Tlf: 94 27 63 91
andre@acs.as

Jarle Gjøn
Servicetekniker/CNC
Tlf: 95 40 96 59
jarle@acs.as

Mats Vølstad
Servicetekniker/CNC
Tlf: 91 52 32 39
mats@acs.as

Håvard Dyvik

Servicetekniker/CNC

Tlf: 47 50 42 92

Valdemaras Alacevicius
Servicetekniker/Elektriker
Tlf: 45 84 77 97
valdemar@acs.as

Atle Grødem
Servicetekniker/CNC
Tlf: 99 26 97 14
atle@acs.as

 

Einar Maudal Nilssen
Servicetekniker/Elektriker
Tlf: 45 51 34 68
einar@acs.as

Aihlo Hole-Kvia
Lærling
Tlf: 94 84 48 73
aihlo@acs.as

 

Sigbjørn Jensen
Servicetekniker/Elektro mekaniker
Tlf: 95 91 11 88
sigbjorn@acs.as

Henning Garathun-Kristiansen
Daglig Leder
Tlf: 93 06 16 51
henning@acssor.as

Arnt Willy Nilsen
Saksbehandler
Tlf: 46 70 12 03
arnt@acssor.as

Dag Terje Nilsen
Elektro installatør
Tlf: 48 91 20 85
terje@acssor.as

Michal Salvesen
Elektriker
Tlf: 90 55 98 43
michal@acssor.as

Bendik L. Engh
Elektriker
Tlf: 48 92 91 31
bendik@acssor.as

Åsmund Møll
Elektriker
Tlf: 95 85 68 31
am@acssor.as

Jonas Garathun-Kristiansen
Automatiker
Tlf: 94 21 67 22
jonas@acssor.as

KONTAKTINFO

ACS Elektroautomasjon AS
Bedriftsveien 32
4353 KLEPP Stasjon

Telefon: 488 88 000
Epost: post@acs.as

OM OSS

ACS Elektroautomasjon ble grunnlagt i 2013, og vi har siden oppstart drevet med arbeid innenfor elektro, smarthus, automasjon og reparasjon og service på avanserte bearbeidingsmaskiner/cnc. Vi jobber i dag innen både bedriftsmarkedet og privatmarkedet.

FØLG OSS PÅ SOSIALE MEDIER

Privacy Preference Center